Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rejhana - Për Puthjet E Tua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Dua të jem veq me ty
(veq me ty, veq me ty)
sepse gjithmon m'ke pelqy
(m'ke pelqy, m'ke pelqy)
I embel je ne ket nat
(ne ket nat, ne ket nat)
Te gjitha tash do t'i jap
(do t'i jap, do t'i jap)

Ref:2x
Asnjeher me shume ne ket jet
s'kam qen me e nxeht per puthjet e tua
Asnjeher me shum s'pata fat
Qe te kem kaq ngat
Qe te them te dua

Sonte eshte hera e par
(hera e par, hera e par)
Qe buzet do t'i fal
(do t'i fal, do t'i fal)
Deri me tash se ke dit
(se ke dit, se ke dit)
Se ty te kam thell ne shpirt
(thell ne shpirt, thell ne shpirt)

Ref:4x
Asnjeher me shume ne ket jet
s'kam qen me e nxeht per puthjet e tua
Asnjeher me shum s'pata fat
Qe te kem kaq ngat
Qe te them te dua


Ky tekst u dërgua nga Nita&nesaRejhana
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/09/2009
Festivali: Çelësi Muzikor 4


Rejhana - Për Puthjet E Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Puthjet E Tua".
3. Video është e këngës "Për Puthjet E Tua", por nuk këndohet nga Rejhana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rejhana:


Komente 0