Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi & Anita Bitri - Ti U Largove  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Fiki Dritat"

Komente

1 🔥

Më Shumë Nga

Anita Bitri

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti U Largove" kënduar nga Remi & Anita Bitri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Remi & Anita Bitri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Numen & 6Entiana. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I harrove
ato dite qe ishim bashk
une kujtoja
qe do kthehesh prap ne krahet e mi.

I harrove
ato dite kur ti m'ke dasht
une kujtoja
qe do kthehesh prap ne kraht e mi.

2x
A e mban ti nmend
kur ishim bashk ne atehere
kur ne kaluam cdo moment
kur te thoja se do te pres.Më Shumë Këngë Nga Remi Jakupi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet