A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Remson Ukaj - A Nuk E Di


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

(0) 🆕

12/10/2017

2017-10-12T14:58:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Nuk E Di" kënduar nga Remson Ukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Remson Ukaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstinteksteshqip.com © 2007 - 2018