Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzi Delijaj - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Edhe ne ket nate.
Se bashku ja kalojm.
Akrepat nuk ndalen.
As smundem ti ndalojm.

Ngrehim dolli.
Ne ket nate te von.
Shok e shoqe zbashku.
Gotat i cakrrojm.

Ref;

O maturante moj.
Per ty po kendoj.
Ndoshta me s´te sho.
Por nuk te harroj.

Per ju o gjenrat.
Loti me pikoj.
Maturant tash jemi.
Ne shtator s´ju takoj.


Sa te bukur jemi.
Ne ket nat hynore.
Te gjith po shkelqeni.
Ket mbramje gazmore.

Ref;

O maturante moj.
Per ty po kendoj.
Ndoshta me s´te sho.
Por nuk te harroj.

Per ju o gjenrat.
Loti me pikoj.
Maturant tash jemi.
Ne shtator s´ju takoj.


Ky tekst u dërgua nga  edona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Remzi Delijaj - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Remzi Delijaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzi Delijaj:


Komente 0