Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Mos U Kthe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  67Nexhati:
Sa veshtire e kam perpara tet dal
shum vone mu kujtua sa mke dasht ,
mu kujtuan fjalet kur ti mi the
mos m'harro te lutem mos me le ..
Erdha, por si duket vone un ende te dua sdi a me beson ..
Erdha, por si duket vone un ende te dua sdi a me beson ..

Remzia:
Oo shko kurr me mos u kthe tani e kuptova e di cili je ..
Shkooo kurr me mos u kthe tani e kuptova e di cili je..

Nexhati:
E di kam gabuar fajin e pranoj mua pasuria me hutoj,
jo nuk mund te behesh n'dhe te huaj mbret
me lejo te t'dua t'kam perjetee ..
erdha falje te kerkoj eshte hera e fundit kurre me sdot gaboj, erdha falje te kerkoj eshte hera e fundit kurre me sdot gaboj.

Remzia:
Oo shko se nuk te besoj sa shum me lendove me nuk dot lejoj,
shko se nuk te besoj sa shum me lendove me nuk dot lejoj.

Nexhat&Remzie:
Mos(o shko), mos me thuaj shkoo (se nuk te besoj) se zemra e thyer ende ty te don (e di cili je) (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Fatushe

Remzie & Nexhat Osmani - Mos U Kthe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Kthe".
3. Video është e këngës "Mos U Kthe", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0