Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Zemra Ne Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Nexhati:

Sod e neser
dit po shkojn
qka ke ne zemer
fole sot un pot
pys qik prej meraku
pse kaq shpesh mka
lon sokakut (2her)

Remzija:

Aman djal qka paske pas
pse ja pate dertin dynjas
mos i shtin vetit siklet
gajlen teme e boj vet(2her)

Nexhati

Valla mir qik je tujm
than sikur te folin
bab e nan po kjo
zemer te don ty
si te pa randashni (2her)

Remzija:

Aman djalo mos u ngut reni oshto
pak mem lut
pak mem shku
muper qefi ndryshe bohet muhabeti (2her)

Remzija & Nexhati

Nuk bon pare muhabeti pat
ardh dita e kismetit
veq aty zoti ku e shkrun a
dashnin topi se lun (2her)


Ky tekst u dërgua nga Alije

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Zemra Ne Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ne Dashni".
3. Video është e këngës "Zemra Ne Dashni", por nuk këndohet nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0