Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Moj E Mira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  9

moj e mira pash jaranin
shko ne prizren me fal bajramin

se n'prizren more ka shyhret e
ka xhamijao mor ka mejtep

ka mejtem more ka xhami e
vin e falen kta djemt e ri e

vin e falen kta djemt e ri e
po bojn dajre me cifteli

po bojn dajre me cifteli
ti mej ra e dada me kcy e

ti mej ra e dada me kcy e
fleta blinit na pik mbi kry e

fleta blinit na pik mbi kry e
spo m'njek zemra me shku ne shpi e

spo m'njek zemra ne shpi me shkue
jaranesha mu ka martue

jaranesha mu ka martue
ska kush fal o bajram me mue

ska kush fal o bajram me mue
more me marr ne gryk e me me shtrengue o hej


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Remzie & Nexhat Osmani - Moj E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira".
3. Video është e këngës "Moj E Mira", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0