Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzije Osmani - Kallne Kallne Malin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

heeej kallne kallne malin
e martojna djalin

kallne kallne malin
e martojna djalin

kallne kallne fushen
e marrim zojushen

kallne kallne fushen
e marrim zojushen

heeej kallne kallne malin
e martojna djalin

kallne kallne malin
e martojna djalin

mali nuk po kallet
vallja nuk po nalet

mali nuk po kallet
vallja nuk po nalet

kur ma lujshe doren
ma heshojshe lojen
kur ma lujshe shtatin
ma shtojshe merakun

kur ma lujshe doren
ma heshojshe lojen
kur ma ktheve shpinen
vera mu ba dimen


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Remzije Osmani - Kallne Kallne Malin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallne Kallne Malin".
3. Video është e këngës "Kallne Kallne Malin", por nuk këndohet nga Remzije Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0