Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Kur Të Pashë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

o kur te pashe moj vashe e bukur per here te pare
mente e mija mori vashe ty mi ke morre
o kur te pashe o moj e bukur o kur te kam shiku
ooo vec per ty jam tuj mendu

eeej ato syte kush ti fali
syte e tu por sy ylberi bukurine mos ta dha djelli
buzeqesh mos ta dha qielli-2 here

o kur dua mori vashe ty tet shikoj
cdo kujt tjeter dhembje muj un o i harroj
po ty kur me thua moj se mua sme do
ooo zemra ime veq vajton

eeej trendafile ty me je me ty do te kaloj kete jete
do te vij nje dite te marr
se pa ty une jete nuk kam-2here

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Nexhat Osmani
Publikimi: 10/04/2013


Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Kur Të Pashë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Të Pashë".
3. Video është e këngës "Kur Të Pashë", por nuk këndohet nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0