Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Kush Tka Thane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nexhat:
pse pse po m'le vet 2x

kush t'ka than se te kam harru
kush t'ka than se ma ste du
per ty isha edhe jam t'kisha ne zemer dhe te kam2x

Remzija:

pse pse nuk po vjen
pse pse zemren ma then 2x

kush t'ka than se t'kam harru
kush t'ka than se ma s'te du per ty isha edhe jam t'kisha ne zemer dhe te kam4x


Ky tekst u dërgua nga Labinat Ibishi

Remzie & Nexhat Osmani - Kush Tka Thane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Tka Thane".
3. Video është e këngës "Kush Tka Thane", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0