Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Moj Lulie Pellumb I Bardhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Moj Lulie moj pellum i bardhe x2

Boll shetite moj dardhe me dardhe x2

Dardhe me dardhe e moj peme me peme x2

Erdhe e morre moj vellaun tem x2

Vellaun tem moj ti erdhe e more x2

Edhe Lulien vet na e zgjodhe x2

Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberPublikimi: 01/12/1995


Remzie Osmani - Moj Lulie Pellumb I Bardhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Lulie Pellumb I Bardhe".
3. Video është e këngës "Moj Lulie Pellumb I Bardhe", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0