Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Kenge Per Agim Ramadanin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

mu shterrshin syte
nese pushoj
lirin tande me andrrue
mallkue qoft gjaku im
nese me vrasin pa luftue
nese me vrasin pa luftue

a ka mbet n´doj zemer
ce se ka djeg malli
prej fjalve t´deshmorit
ma t´randa se mali

a ka mbet

a ka mbet naj sy
ce nuk e ka pa
gurin ne koshare
ce s´na n´dan ma
o s´na n´dan ma

a ka mbet naj sy
ce nuk e ka pa
nje piktur kosove
zhegra ce e ka
o ce e ka

II
a ka mbet n´doj zemer
ce se ka djeg malli
prej fjalve t´deshmorit
ma t´randa se mali

a ka mbet

agon agon dita
jehon jehon zani
emri yt e largon terrin
Agim Ramadani

agon agon dita
jehon jehon zani
fjala jote bahet kange
Agim Ramadani


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Remzie Osmani - Kenge Per Agim Ramadanin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Agim Ramadanin".
3. Video është e këngës "Kenge Per Agim Ramadanin", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0