Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie Osmani - Mollagjiu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Erdhi mollaxhiu
Molla me na shit x2

Ne nuk duam molla
Jemi vet belholla
Me mollat e tuja
Rrej gocat e huja x2

Ref...
Ik mor mollaxhie
Ti mor djalo i rie
O po po o po po
Jemi vete si molla

Erdhi dardhaxhiu
Dardha me na shit x2

Ne nuk duam dardha
Jemi vet te bardha
Me dardhat e tuja
Rrej gocat e huja x2

Ref...
Ik mor dardhaxhie
Ti mor djalo i rie
O po po o po po
Jemi vet si dardha

...

Ik mor mollaxhie
Ti mor djalo i rie
O po po o po po
Jemi vete si molla

Ik mor dardhaxhie
Ti mor djalo i rie
O po po o po po
Jemi vet si dardha


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzie Osmani - Mollagjiu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mollagjiu".
3. Video është e këngës "Mollagjiu", por nuk këndohet nga Remzie Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0