Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - Ferdes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Mercedesin do ta shes Ferdes x2
Ja do te marr moj ja do te vdes Ferdes x2

Oj Ferdes Ferdes Ferdes Ferdes Ferdes
Ja do te marr moj ja do te vdes Ferdes

Oj Ferdes dashnorja e pare Ferdes x2
Me shikove hiç pa ndal Ferdes x2

Oj Ferdes Ferdes Ferdes Ferdes Ferdes
Ja do te marr moj ja do te vdes Ferdes x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzie & Nexhat Osmani - Ferdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ferdes".
3. Video është e këngës "Ferdes", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0