Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remzie & Nexhat Osmani - O Sheqer I Embel Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Nexhati...
O qerpik qerpik me rrema
Fol me goje se me plasi zemra
Se dushman moj nuk me ki
A me fal moj pak dashni x2

Ref...x2
Ah moj zemer
Ma thuaj at emer
A moj hanem
O sheqer i amel

Remzia...
O qerpik qerpik me rrema
Fol me goje se me plasi zemra
Se dushman moj nuk me ki
A ma fal moj at dashni x2

Ref...x2
Ah moj zemer
Ma thuaj at emer
A moj hanem
O sheqer i amel

...

Sebashku...x2
Ah moj zemer
Ma thuaj at emer
A moj hanem
O sheqer i amel.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Remzie & Nexhat Osmani - O Sheqer I Embel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sheqer I Embel".
3. Video është e këngës "O Sheqer I Embel", por nuk këndohet nga Remzie & Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Remzie Osmani:


Komente 0