Më mbaj mend (për 1 muaj)


Remzije Strumcaku (Rema) - Kavaleri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kavaleri".
3. Video është e këngës "Kavaleri", por nuk këndohet nga Remzije Strumcaku (Rema).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Remzije Strumcaku (Rema) - Kavaleri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

27/05/2014

2014-05-27T10:37:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kavaleri" kënduar nga Remzije Strumcaku (Rema).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Remzije Strumcaku (Rema) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bekim Kumanova. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Gjitha shtetet une i kalova
Ujin e vjeter o moj sun e ndrrova
Askjo pun per mu sko ka qillue
E jam msu si pasha me jetue

Po vjen kavaleri hajdeee prej gurbeti
Krej po i duket trash jalla sikur deti
Thirrin Kavaler,thirrin kasanova per
qika e kerra paret i hargjova

E tan jeta keshtu esht tu na shkue
Ne gurbet ooo boll kena punue
Menzi presim me na ardh kjo vera
Me shku nshpi o veshur si kullera

Ref(2x)
Po vjen kavaleri hajdeee prej gurbeti
Krej po i duket trash jalla sikur deti
Thirrin Kavaler,thirrin kasanova per
qika e kerra paret i hargjovaMë Shumë Këngë Nga Remzije Strumcaku (Rema):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet