A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Renato Jaho - Ata Burra


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/08/2013

2013-08-29T05:54:01

Këngë e albumit:

"Kafe Pa Sheqer"


ku jane ku jane ku jane ata burra leter
burrat e burrat e burrat pa laps e pa leter
ata te ata te ata te zotet e vendit
te fjales te fjales te fjales e kuvendit

refreni
ata burra shekullor
qe ka rritur laberia
do te mblidhen prape ne vlore
qe te rroje historia

ata burra shekullor
qe ka rritur laberia
do te mblidhen prape ne vlore
qe te rroje historia

ata bu ata bu ata burra kapedane
burrat e burrat e burrat qe veshen kalane
burrat e burrat e burrat qe bota u kane
here zili here zili here ziline e here sevdane

refreni
ata burra shekullor
qe ka rritur laberia
do te mblidhen prape ne vlore
qe te rroje historia

ata burra shekullor
qe ka rritur laberia
do te mblidhen prape ne vlore
qe te rroje historia

ata bu ata bu ata burrat me dy zemra
binjak e binjak e binjake me male te renda
burrat e burrat e burrat qe si bene me nena
eq jetojne qe jetojne qe jetojne sa jeten kenga

refreni
ata burra shekullor
qe ka rritur laberia
do te mblidhen prape ne vlore
qe te rroje historia

ata burra shekullor
qe ka rritur laberia
do te mblidhen prape ne vlore
qe te rroje historia

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019