Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renato Jaho & Mario Bregu - Ikëm Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

"Ikëm Larg" është një këngë e re nga Renato Jaho & Mario Bregu.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 8 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
8

DËRGO TEKSTIN
Renato Jaho & Mario Bregu
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/09/2023
Teksti: Renato Jaho
Video Produksioni: Ar Visual
Fyell: Mandi Xhambazi
Kitarr: Besmir ShaniRenato Jaho & Mario Bregu - Ikëm Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ikëm Larg".
3. Video është e këngës "Ikëm Larg", por nuk këndohet nga Renato Jaho & Mario Bregu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Renato Jaho:


Komente 0