A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Renato - Tipi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/09/2016

2016-09-28T18:44:15

U qenkam bere pa rrojtur
Un rruhem gjithmon po sot
E hajd se po rruhemi.
Nuk ndizet makine
Nuk kemi benzin
Hajde shesim shtepin plako2x
Pina kokain2x
-Jo jo jo mor cuna ca kokain do pime o,
mengjes,drek,dark kokain.
Ka thene ghyshi im ne 2005 nje fjale te urte
Kush punon ka thon,
E kush s'punon nuk ka ,
E kush nuk respekton rri as buk mos ha
Erdhi Viti i Ri as bakllava nuk ka.
-Po mir o ska bakllava e car pastaj,
Po do marrim o kadaif,gjel deti,qingj ne hell.
-Po mire mire e di un ca skemo ne,
Dashnore skemi dashnore,
Hajd t'ia marrim nje keng per dashnore.
Hej hej hej
Ore ore lulebore
Koha eshte per akullore,
Kshu si ti m'ka mrekullore
Pretendoj per 5 dashnore
I like you,You like me,
Obobo ca fat i zi,
AS shpi as katandi ,
Gjer n'kafene jena tu pi.
Kemi stilin e vecant,
ne am vec ne restorant,
Hajde ktu te t'tregoj se ku eshte vecantia,
Stil a shqiptarce pa 3 varse s'dal na shpi,
Xhamadani vija vija te na rroje partia,
Po nuk iku Ram nuk ve rekord Shqipria.
...
Sa u shtriva ne krevat,
Me tha plaka cou prap,
Shko na bej pazar o bir e mos na bej sehir,
Aman o mama mos na caj shum koken,
Ti e di qe kam deshir te shetis gjithe boten,
Po nuk kam lek dreqi e mori nuk kam lek per kafe,
Nuk kam paket nuk kam cakmak,
Futja gjumit me rehat,
Mbuloj koken me jorgan shikoj endrra me Vandam,
Me cmendi ky komshiu nga lart me ben bam bam,
O i'u hengert mortja qe nuk na late rehat,
Na lini te flem gjum e mos na beni shamat,
Shamat3x
Se na cate trapi.
Ore ore lulebore
Koha eshte per akullore,
Kshu si ti m'ka mrekullore
Pretendoj per 5 dashnore
I like you,You like me,
Obobo ca fat i zi,
AS shpi as katandi ,
Gjer n'kafene jena tu pi.
Kemi stilin e vecant,
ne ham vec ne restorant,
Hajde ktu te t'tregoj se ku eshte vecantia,
Stil a shqiptarce pa 3 varse s'dal na shpi,
Xhamadani vija vija te na rroje partia,
Po nuk iku Ram nuk ve rekord Shqipria.
Beji kartat shpejt e shpejt,
Se do te marr kredi,
Do marr makina edhe fam do kap femra do t'i q*,
20 milion per cda marr ,Do vertitem si i marr
Do kap femra me bollek do jetoj si ne perralle.
Vlla me kujto te ble dhe ca klikime,
Ti coj views me milion.
Bli dhe gemra me b**** silikoni,
Femra me surtina qe t'iu rrije rehat ballkoni,
Shikoni mor shikoni
Se na ik avioni kemi daten e konsertit
A po me degjoni2x


Lyrics submited by Xheni DulellariKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019