Më mbaj mend (për 1 muaj)


Renato Doko - Single

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Single".
3. Video është e këngës "Single", por nuk këndohet nga Renato Doko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Renato Doko - Single  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/10/2020

2020-10-13T18:00:10+00:00T'kishe qen single t'kisha fol
Ta kisha mar topin ta kisha bo gol
Do kishe thirur shoqet,do nderonit lojen
Do thirja shoket do ja u kishim mbyllur gojen (2x)

Pershendetje goce,ckemi,si kalon
Profili jot ne instagram gjithmon na terbon
Tu t ndjek ty permas i ka zen cunat nata
Mezi pres me tu afru ty
Ja ben bam nga vapa
Imagjino me t'puth ose me kalu nji nat
Ciao muchaco...tu dogj nje automat
Automat esht mir...
Po kjo na ka djeg sistemin
Sic me cmendi mua ka cmend dhe xhaxhi benin

Foto n'shpi
Foto n'rrug
Foto mbi liqen
Foto n'restorant,palester
Foto kur kercen

Del ne plazh chekin
Parruket i chekin
Del jasht shtetit ben chekin
Dhe ju thoni pse po pin
Do pi e do pi,derisa t'behem tap
Me beso dhe kur flej gjum ajo sme le rehat
Kujtoj imazhin e saj...levizjet me stila
Provokativi ajo te djeg si fitila

T'kishe qen single t kisha fol
Ta kisha mar topin ta kisha bo gol
Do kishe thirur shoqet do ndronit lojen
Do thirja shoket do i'a kishim mbyllur gojen (2x)

A t'thash...o sa e mir
Ku ku ca syri...ku ku ca vetlle
N'zemer me hyri
E zemra m doli si kallep tritoli...kur e pash jasht me bikini tek oborri

Ajde zemer ajde mos boj lojna na na na
Leji shoqet vet,thoi mamit do flej nga nana
Emrin s'ta kam msu ama ndricoke si hana
Mu m'qujn renato ti mos m thuj qe je tatjna (2x)

T'kishe qen single t'kisha fol
Ta kisha mar topin ta kisha bo gol
Do kishe thirur shoqet do ndronit lojen
Do thirja shoket do i'a kishim mbyllur gojen (2x)


Ky tekst u dërgua nga Leandro Bode
Më Shumë Këngë Nga Renato Doko:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet