Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Reni Elbasanit
  • Emri i Vërtetë:
  • Renato Hamzai
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: etno tallava

Reni Elbasanit është këngëtar i njohur. Renato Hamza, këngëtari të muzikës tallava, i njohur si “Reni i Elbasanit”.

Më datë 16 Dhjetor 2014, El Padrino Man & Don Enio publikojnë videoklipin "Diva", në bashkëpunim me Reni Elbasanit & Dj S!x.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Më shumë artikuj nga Reni Elbasanit »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet