Më mbaj mend (për 1 muaj)

Renis Gjoka - Ëndrra Jonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A te kujtohet se sa... seriozisht
Vec sherre kishim dikur vazhdimisht
Nuk i duroja dot ata dy syt qe qanin kot
Nuk i duroja dot ato lot ato lot
Tani me lere ta them
Erdhe vone dhe ike shpejt
Dhe koha po kalon
Une do te qesh me von
Ai mesazh qe pash ne telefon ma dha si thik dhe thash un kam me t'lon
Ai mesazh qe pash naten von
Kaq e kishte endrra jon
Kaq e kishte endrra jon kaq e kishte endrra jon
Dhe un do thoja pse ti ben si femi
Por syte nuk hidhen kudo a e di ti se ti di
Nuk I duroja dot ata dy syt qe qanin kot
Nuk duroja dot ato lot ato lot

Ai mesazh qe pash ne telefon ma dha thik dhe thash un kam me t'lon
Ai mesazh qe pash neten von kaq e kishte endrra jon
X2

Kaq e kishte endrra jon kaq e kishte endrra jon
Tani me ler ta them erdhe von dhe ike shpejt
Dhe koha po kalon
Un do te qesh me von
Ai mesazh qe pash ne telefon ma dha si thik dhe thash un kam me t'lon
Ai mesazh qe pash naten von
Kaq e kishte endrra jon


Ky tekst u dërgua nga Terenc gjokaRenis Gjoka
Publikimi: 29/03/2023
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 20
Muzika: Renis Gjoka, Tull Production & Young Klik
Teksti: Renis Gjoka, Tull Production & Young Klik
Produksioni: Tull Production
Shootings: Dor Shumlika


Renis Gjoka - Ëndrra Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndrra Jonë".
3. Video është e këngës "Ëndrra Jonë", por nuk këndohet nga Renis Gjoka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Renis Gjoka:


Komente 0