Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Ameti - Prite Oj Nanë Nusen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne doren e dasmorit
Po valon flamuri
Ajo bija e nanes po na shkon tek burri
Krushqit me tupana cikat me dahire
Vellaut do te ja bina sot ni nuse te mire

Hajde knojna lujna valle marrim nuse te ksaj mehalle dil oj nan prite te dera le ta din sa gzohet vjerra REF:2

Vallja ka mare rrethin cdokush argetohet sevdaja e dasmorve sa vjen e sa shtohet knon e lumja nana me zemer bujare se djalit per qefi nuse i kam marre.

Hajde knojna lujna valle marrim nuse te kesaj mehalle dil ojnan le ta din sa gezohet vjerra. REF:4


Ky tekst u dërgua nga 12436

Resmije Ameti - Prite Oj Nanë Nusen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prite Oj Nanë Nusen".
3. Video është e këngës "Prite Oj Nanë Nusen", por nuk këndohet nga Resmije Ameti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Resmije Ameti:


Komente 0