Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Ameti - Ja Per Ty Ja Per Ke  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kush Po Lun Ne Valle"

Komente

Asnjë Koment

28/10/2016

2016-10-28T21:19:50+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ja Per Ty Ja Per Ke" kënduar nga Resmije Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Resmije Ameti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Resmije Ameti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet