Më mbaj mend (për 1 muaj)

Resmije Krasniqi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  131

Resmije Krasniqi është këngëtare e njohur. Në vitin 2013, Merita Gashi & Resmije Krasniqi publikojnë albumin "Live".

Më datë 16 Gusht 2014, Resmije Krasniqi publikon videoklipin "Këngë Për Dëshmorin Halil Ukaj". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production.

Në vitin 2015, Resmije Krasniqi publikon albumin "Dukat".

Më datë 1 Korrik 2016, Resmije Krasniqi publikon videoklipin "Nise Dasmën Me Tupana".

Në vitin 2017, Resmije Krasniqi publikon albumin "Tash Pergjigjen Po Ta Kthej".

Më datë 2 Maj 2018, Resmije Krasniqi publikon videoklipin "Hajde Djalë".

Më datë 18 Tetor 2019, Resmije Krasniqi publikon videoklipin "Qaj Moj Zemër". Orkestrimi i këngës u punua nga Xhavit Hajdari.

Më datë 28 Prill 2020, Resmije Krasniqi publikon videoklipin "Bajraktarët E Lirisë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Gjoshi. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

6


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet