Ress Cyrii
Ress Cyrii
Ress Cyrii
  • Vendlindja:
  • Berat Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 2 Shkurt 2001
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop reggae
Ress Cyrii është këngëtar. Ress Çyrii në publik eshte i njohur me Emrin Big Ress. Ai është i lindur në Berat dhe po kryen shkollen e mesme tek një Shkollë Artistike "Ajet Xhindole".

Më 21 Maj 2018, Big Ress ka publikuar muzikën e tij të parë që titullohet "Beby Bo Twerk" Kënga është punuar nga Big Ress dhe DreamWayProductions.

Më 15 Maj 2019, Big Ress ka publikuar muzikën e tij të dytë në bashkpunim me Jennel, që titullohet "Berat City" Kënga është punuar nga Big Ress dhe DreamWayProductions.

Më 20 Shkurt 2020, Big Ress ka publikuar muzikën e tij të tret në bashkpunim me Anxhela, që titullohet "Bye Bye" Kënga ësht punuar nga DreamWayProductions.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 11