Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ress Cyrii - Bye Bye (Feat. Anxhela)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Jehh

Se Zëmren E Ke T'ftoht Ti Bye Bye
Bye Bye
Për Ça Ndodhi Amo Jo Nuk Faj
S'kom Faj
Çdo Kujtim Ishte Dje Sot M'Ska
M'Ska
Se Ti Më Godite Bam Bam
Je je
Se Zëmren E Ke T'ftoht Ti Bye Bye
Bye Bye
Për Ça Ndodhi Amo Jo Nuk Faj
S'kom Faj
Çdo Kujtim Ishte Dje Sot M'Ska
Wow Wow
Se Ti Më Godite Bam Bam

Përdit Njëjta Mendime Tu Mendu
Jehh
Zëmra Ime Ti Nuk Je Nuk Je Me Mu
Nuk Je Me Mu
Dhe Çdo Dit Vetëm Në Dhom
Ty Jam Tu Shkru
E Pse Seen Asniher Ti Nuk Je Tu M'Dgju
E Pse Hallet Bashk I Kemi Kalu
Për Ty Çdo Gjë E Leht
Për Mu Jan Shum Waw
Sa Her T'Afrohem
Ti Je Tu M'thon Bye Paw
Bye Paw
Për Çdo Gjë S'Kam Faj

Zëmer E Ftoht Nuk Po Du Me T'ja Di
Se Ndryshe Tu Pi
Kam Shum Plag Kejta Nga Ti
Sa S'po Mujt Dot Me Ja Rri
Zëmer E Ftoht Sdu Me T'ja Di
Se Ndryshe Tu Pi
Kam Shum Plag Kejta Nga Ti
Sa S'po Mujt Dot Me Ja Rri

I Pire Shum Në Shpi Nuk Po Harri
Rrugvet Mëndjes Jam Tu Përfshi
Oye
Pija Këmbet Krejt Tu I M'Pi
Oye
Se Për Ty S'Ësht Tu Ma Ni
Oye
Vdes Më Mir Se Falje Nga Ti
Alone
Falje S'Tjap Ti Mir E Di
Alone
Gjaku N'Trup S'Ësht Tu Ja ri
Alone
Broke Jam Un E Broke Je Ti
Jehh

Se Zëmren E Ke T'ftoht Ti Bye Bye
Bye Bye
Për Ça Ndodhi Amo Jo Nuk Faj
S'kom Faj
Çdo Kujtim Ishte Dje Sot M'Ska
M'Ska
Se Ti Më Godite Bam Bam
Je je
Se Zëmren E Ke T'ftoht Ti Bye Bye
Bye Bye
Për Ça Ndodhi Amo Jo Nuk Faj
S'kom Faj
Çdo Kujtim Ishte Dje Sot M'Ska
Wow Wow
Se Ti Më Godite Bam Bam

Se Zëmren E Ke T'ftoht Ti Bye Bye
Bye Bye
Për Ça Ndodhi Amo Jo Nuk Faj
S'kom Faj
Çdo Kujtim Ishte Dje Sot M'Ska
M'Ska
Se Ti Më Godite Bam Bam
Je je
Se Zëmren E Ke T'ftoht Ti Bye Bye
Bye Bye
Për Ça Ndodhi Amo Jo Nuk Faj
S'kom Faj
Çdo Kujtim Ishte Dje Sot M'Ska
Wow Wow
Se Ti Më Godite Bam Bam

Se Zëmren E Ke T'ftoht Ti Bye Bye
Për Ça Ndodhi Amo Jo Nuk Faj
Çdo Kujtim Ishte Dje Sot M'Ska
Se Ti Më Godite Bam Bam

Se Ti Më Godite Bam BamNuk kemi video për këtë këngë.


Ress Cyrii
Publikimi: 20/02/2020
Studio: Dreamwayproductions
Rec / Mix: Dreamwayproductions
Video Teksti: Redigiol Bregu
Teksti: Sm:)ERess Cyrii - Bye Bye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bye Bye".
3. Video është e këngës "Bye Bye", por nuk këndohet nga Ress Cyrii.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ress Cyrii:


Komente 0