Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retno

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
 • Emri i Vërtetë:
 • Mentor Elezi
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Retno është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mentor Elezi i njohur si Retno eshte nje reper Kosovar. Ai eshte antar i labelit 3003 EBG. Ai po ashtu ka edhe disa kenge solo si: "Labirint", "Desperado", "Desperado 2", "Long Way Out", "Rythem of the rain", "4 the Squad" etj. Dhe ka shume bashkepunime me repera te tjere si Bennvs me te cilin i ka kenget "Hustlin", "Support The Real", "W.I.M.Z (welcomeinmyzone)", "K.P.P (kejtperpare)". Më datë 14 Janar 2018, Bennvs publikon videoklipin "Jaja"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Master-L

Dardan Osmanollaj

Explicit

Majesty

SK

Beni Xhemas

Sacrifice

Lantistar

Miril

Lindy

Tags: Retno, Mentor Elezi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet