A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Retrovizorja - Rokstar  (Feat. Elina Duni)


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Featuring

Elina Duni

Song from the album:

"Lakuriq"


Para meje rruga shtrihet
E flokët lozin nën erë
Sa bukur dukem në retrovizore
Shpejtësia ment mi merr
Larg dhe të vegjël mbeteni ju
O ftyra te qytetit pa lum
Kot i keni vaskat tuaja
Që nuk kanë as ujë as shkumë

Sa larg tani jeni ju
Kur përpara meje tabelat shkrujnë

L.A.
Vetëm dy km kanë mbetur
L.A.
Hapmi krahët erdha unë
Dua të bëhem rok star…
Sa larg tani jeni ju
Kur përpara meje tabelat shkrujnë
L.A.
Vetëm dy km kanë mbetur
L.A.
Hapmi krahët erdha unë
Dua të bëhem rok star…

Rok star…


Lyrics submited by  linda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019