A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Retrovizorja - Guret Treten  (Feat. Elina Duni)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Featuring

Elina Duni

Song from the album:

"I Kaltër"


U vyshken gjithe lulet ne kopshtin tim,
kur papritur nga qielli, plasi nje vetetime
Njerezit mbushen rruget, tu kerku shpetim
N'ajer buqiti zhurma e qizmeve n'marshim

Tash jam vetem shkretetire
Nuk ndjej me asgje te mire
Vitet shkojne e vujtjet mbesin
Guret treten kujtimet s'vdesin

Ata ma morren shpirtin
Duke grisur fustanin tim,
Iken tuj qesh me lotet e mi, qe kerkonin ndihme
Qe atehere deri sot, une kerkoj veq sherim
A mundem njerezimit ti kem prap besim

2x
Tash jam vetem shkretetire
Nuk ndjej me asgje te mire
Vitet shkojne e vujtjet mesin
Guret treten kujtimet s'vdesin

Qe atehere deri sot une kerkoj veq sherim
A mundem njerezimit ti kem prap besim 2x


Lyrics submited by Rina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019