Më mbaj mend (për 1 muaj)

Revolt Klan - BMSHF (Feat. Hit-Man And Rolla)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hook 2x:
Hej baby me shume forma
Nga Prishtina apo nga Tirona
Flokte e drejta apo flokte me onda
Ju bad girls edhe na P9

Verse 1:
OMG po vim na me CLIQUE
Gocat shotsa po dun me pi
Cunat gangsta smokin marly
Go go go go go go
Shawty mos e le andrren te syrtari
Se vjen tjetra para syve t’a merr fatin
Trupi jot leviz me ngjyrat e klubit
E un me shpejtesi ty t kapi Woww
Luje baby yeah luje luje
Luje baby yeah ca rremuje
Ti je bad yeah I love that
E n’mengjes zgjohna ën (në) bed

Pre-Hook:
Bad gyal make it hot for me
Mos ndal baby s’kena kufi
A e din se sonte je ti
Me e mira n’ Kosove e Shqipni

Hook 2x:
Hej baby me shum forma
Nga Prishtina apo nga Tirona
Flokte e drejta apo flokte me onda
Ju bad girls edhe na P9

Verse 2 :
Mbledhur jena me gangsta
Nuk afrojme ne wansta
Ketu ka veç rapstar
Ndaç ofrojm dhe rockstar
Se bejme ne bingo bingo bingo
Nuk bejme cheap shit bro
Kualitetin e cojme Higher
Burn that shit on fire
Jena 2BR and Revolts
Cuna goca vetem rebels
From Albania flying heaven
Infinit 7 edhe heaven

Pre-Hook:
Bad gyal make it hot for me
Mos ndal baby s’kena kufi
A e din se sonte je ti
Me e mira n’ Kosove e Shqipni!

Hook 2x:
Hey baby me shume forma
Nga Prishtina apo nga Tirona
Flokte e drejta apo flokte me onda
Ju bad girls edhe na P9Featuring: Hit-Man And Rolla
Publikimi: 10/02/2018


Revolt Klan - BMSHF
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "BMSHF".
3. Video është e këngës "BMSHF", por nuk këndohet nga Revolt Klan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Revolt Klan:


Komente 0