Rezarta Shkurta

Rezarta Me Vajzën E Saj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-06-2015]
Këngëtarja Rezarta Shkurta është shumë e lumtur që pranë vetës ka personin më të dashur të jetës së saj, vajzën e saj Herën.

Në një foto të postuar nga këngëtarja së fundmi në Instagram, ajo shihet me vajzën e saj ku kishin vendosur syze dhe dukeshin plot stil.

Ato kalojnë momente shumë të bukura së bashku.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Rezarta Me Vajzën E Saj


Komente 0