Rezarta Shkurta

Rrezarta Shkurta Dedikim Të Ndjerë Për Ermal Hoxhën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-06-2015]
Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta duket se kalon ditët mjaft të mira edhe pse vetëm në shoqërinë e vajzës së saj Herës, kjo pasi burri i saj Ermal Hoxha ndodhet në burg.

Ndërsa ka kaluar mjaft kohë nga arrestimi i tij, Rezarta duket se ka filluar ta ndjejë mjaft shumë mungesën e tij.

Së fundmi në rrjetin e saj social në Instagram ajo ka postuar një foto të saj me Ermalin, të cilit i ka kushtuar edhe një mbishkrim:

“Nuk do mundem kurrë mjaftueshëm të të falenderoj për gjithë lumturinë e botës që ke ditur të më dhurosh në këto 10 vjet . Kemi kaluar shumë stuhi, por jam e bindur që asgjë s’na ndal ti falim lumturi njëri tjetrit në çdo situatë për më tepër tani që kemi një diell me emrin Hera. Faleminderit që ekziston dhe faleminderit Zotit që të solli te unë. Të dua në infinit”.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Rrezarta Shkurta Dedikim Të Ndjerë Për Ermal Hoxhën


Komente 0