Rezarta Shkurta

Rezarta Dashuron Vjeshtën!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[02-10-2015]
Këngëtarja & fotografja e njohur Rezarta Shkurta ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto mes pemëve dhe gjetheve të vjeshtës.

Ndonëse në profesionin e saj është fotografe dhe i duhet vazhimisht inspirim dhe kontakt me natyrën, duket se ajo po e bën më së miri këtë gjë.

Mesa duket Rezarta e preferon shumë stinën e vjeshtës kjo pasi në mbishkrimin e fotos ka treguar se është e dashuruar me këtë stinë!

“E dashuroj vjeshtën. Mirëmëngjesi.", ka shkruar rezarta duke iu uruar fansave për një mëngjes sa më të mirë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Rezarta Dashuron Vjeshtën!


Komente 1