Rezarta Shkurta

Dedikimi I Rezarta Shkurtës Për Burrin Në Burg

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-04-2015]
Këngëtarja Rezarta Shkurta është e martuar me nipin e ish diktatorit Enver Hoxha, Ermalin. Ata kanë vite që janë martuar dhe kanë sjellë në jetë një vajzë me emrin Hera.

Edhe pse Ermali momentalisht ndodhet në burg për shkak të një skandali të ndodhur kohë më parë, Rezarta ka shumë nostalgji për të.Aji i ka dedikuar atij një mbishkrim në Instagram, ku ka shkruar se ajo e dio ashtu siç është dhe se pa të s'do mund të jetonte sepse ai është oksigjen.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Dedikimi I Rezarta Shkurtës Për Burrin Në Burg


Komente 1