Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Shkurta - Kafazi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

thone se eshte normale kjo dashurija kur dhemb,
Lot e vashes ne got kur mblidhen e pihen si desert,
edhe nje gjetje ordinere ne kafaz butesia
n'at fytyr eshte dashuria,
n'liri eshte egersira

Ref;
Ne Kafaz,Ne kafaz kush qan nga guri qe aq fort me mbeshtes per muri
nuk jam laps jo nuk shkruaj,
ne kafaz princesha kur vuan e shigjetari pa meshir e gjuan ti se thirre ndreka deren ma se askush me se askush me nuk i do te shkreka ...


Ky tekst u dërgua nga  leonaRezarta Shkurta
Publikimi: 04/05/2008
Festivali: Top Fest 5
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Florent Boshnjaku


Rezarta Shkurta - Kafazi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kafazi".
3. Video është e këngës "Kafazi", por nuk këndohet nga Rezarta Shkurta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Shkurta:


Komente 0