Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rezarta Smaja - N'Eden Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Si bije e vetmise un tani … po flas
Aty ku lirine se jetoje … se kam..
A e din, sa here un kam vdeke
E jam kthy prap tek ti…

Mbaje nen buze a’t heshtjen time
Mbaj e shkatrro ate frike si hije
Mbaje nen dore ate rruge pa krye…
Mbaj mos braktis ti ate krenari

Dhe prap te du marrezia nuk ka fund
Dhe prap te du si frutin e ndalum

Te vrase brenda meje guxoj… ti ngrihesh..
Mekatin ushqej si femi … ti rritesh…
A e din, sa here un kam vdeke
E jam kthy prap tek ti…

Mbaje nen buze a’t heshtjen time
Mbaj e shkatrro ate frike si hije
Mbaje nen dore ate rruge pa krye…
Mbaj mos braktis ti ate krenari
Rezarta Smaja
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/10/2022
Festivali: Festivali I 61-të në RTSH
Muzika: Eriona Rushiti
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj


Rezarta Smaja - N'Eden
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'Eden".
3. Video është e këngës "N'Eden", por nuk këndohet nga Rezarta Smaja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rezarta Smaja:


Komente 0