Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rifadije Graiqevci - Prap Un Jam Fajtore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Unë a ti kemi ndryshuar s'po mund të kuptoj
ti më the se t'ka mar malli
si mund të besoj
si të besoj që më ike e më le n'pikllim
tani thua fjal që s'kanë kuptim
pse për çdo dit nga pak më vret
pse po mendon se e kam leht
pse vetëm flet e më premton
kur e di se më s'më dashuron.

Ëndrrat që dikur i patëm tash si kemi ne
si dhurat nga dashuria vetëm lot më le
dhe prap po më bën fajtore ndoshta faj unë kam
vetëm pse të thash e jotja jam
pse për çdo dit nga pak më vret
pse po mendon se e kam leht
pse vetëm flet e më premton
kur e di se më s'më dashuron.


Ky tekst u dërgua nga Beja


Nuk kemi video për këtë këngë.
Rifadije Graiqevci - Prap Un Jam Fajtore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prap Un Jam Fajtore".
3. Video është e këngës "Prap Un Jam Fajtore", por nuk këndohet nga Rifadije Graiqevci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rifadije Grajqevci:


Komente 0