Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rifadije Graiqevci - Nje Zemer Qan Nje Zemer Qesh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Zemer Qan Nje Zemer Qesh".
3. Video është e këngës "Nje Zemer Qan Nje Zemer Qesh", por nuk këndohet nga Rifadije Graiqevci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rifadije Graiqevci - Nje Zemer Qan Nje Zemer Qesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  21

Komente

4 🔥

04/04/2012

2012-04-04T16:28:22+00:00Nje kenge e ndegjova
e zemra mu thy
se ma kujtoj kohen kur isha me ty..
Malli mka marrrr..
malli mka mbyt
veq nje zot e di
sa mkan lotu syt...

Nese ndonjeher
kemi me u takuu..
qka don me i thon zemress..
qe kurr ste ka harru...
Malli mka marr..
malli mka mbytt..
veq nje zot e di sa mkan lotu syt....

REF(2x):
Nje Zemer qan,
Nje Zemer qesh nje zot e din
qka ndodhii mes nesh...

Nje kenge e ndegjova
e zemra mu thy
se ma kujtoj kohen kur isha me tyy..
Malli mka marr..
malli mka mbytt..
veq nje zot e di sa mkan lotu syt...

Nese ndonjeher
kemi me u takuu..
qka don me i thon zemres..
qe kurr ste ka harru...
Malli mka marr..
malli mka mbyt
veq nje zot e di sa mkan lotu syt....

REF(2x)
Nje Zemer qan,
Nje Zemer qesh nje zot e din
qka ndodhii mes nesh...


Ky tekst u dërgua nga peja--bukurija E Kosoves
Më Shumë Këngë Nga Rifadije Grajqevci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet