Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rifat Berisha - Selman Kadria

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Selman Kadria".
3. Video është e këngës "Selman Kadria", por nuk këndohet nga Rifat Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rifat Berisha - Selman Kadria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21

Këngë e albumit:

"Ta Dhash Hakun Kanga Ime"

Komente

Asnjë Koment

24/04/2012

2012-04-23T23:58:47+00:00me goj te hapet
ka met serbija
thot kush ashte
selman kadrija
deri sot
sja kemi ni te keqen
sot e vrau
more milic kersten

mbar isdogu me rethin
bukur shpesh
e kan dridh serbin
por ksaj radhe
pushka e selmanit
dridhi eshnat e car dushanit

se selamni e vrau at shka
thojn me shkije ne gja o ra
bes e zotit nuk ka ra gjak
per shqipri ka ma r hak

po mer hak per djamt e ri
dora e shkaut qe i ka ngri
po me r hak per nan e motra
po mer hak per krejt keto votra

hej hej te lumt dora
o selman kadrija
qekeshtu buk po thojn krejt shqiperija
djamt si ti ka kosova plot
prap ne shkije do te marim hak.


Ky tekst u dërgua nga Isuf
Më Shumë Këngë Nga Rifat Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet