A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Riki Sllamniku - Pse Po Lun


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/06/2018

2018-06-15T12:37:25

Music & Arrangement:

Vedat Lushtaku

Video Production:

Bleri Production


Hajt thujem sa tkom dasht
Hajt thujem sa mke dasht ti e para
Per ni fjal u ndam e une per ty krejt ti dhash
Hajt thujem sa tkom dasht
Hajt thujem sa mke dasht ti e para
Sa shum ki me kujtu ti
Se si une dikush stka tash

Kujtoma ti kujtoma ti kujtoma ti qysh me tdasht
Ama pak dashni njejt si une per ty qka tdhash
besova shum besova te dikush qe nuk u dasht
E ti deshtime ki me pas

Mos mfal dashnia sa fjal pse po lun ti
Me mdasht veq pak jo veq ni nat pse po thu ti

Ref
Hajt thujem sa tkom dasht
Hajt thujem sa mke dasht ti e para
Per ni fjal u ndam e une per ty krejt ti dhash
Hajt thujem sa tkom dasht
Hajt thujem sa mke dasht ti e para
Sa shum ki me kujtu ti
Se si une dikush stka tash

2x
Mos mfal dashnia sa fjal pse po lun ti
Me mdasht veq pak jo veq ni nat pse po thu ti

Ref
Hajt thujem sa tkom dasht
Hajt thujem sa mke dasht ti e para
Per ni fjal u ndam e une per ty krejt ti dhash
Hajt thujem sa tkom dasht
Hajt thujem sa mke dasht ti e para
Sa shum ki me kujtu ti
Se si une dikush stka tash

Thujem sa mke dasht ti e para
E une per ty krejt i dhash
Thujem sa mke dasht ti e para
Se si une dikush stka tash


Lyrics submited by  dionaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019