Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Riki Sllamniku - Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

28/11/2018

2018-11-28T11:58:35+00:00Kur flas për ty jehon zemra
Se je plag e hapun që digjesh brenda
Andaj s'du me folë për ty
Veq kur malli më i pushton kta sy

Plot vite kaluan e unë prapë t'urrej
Kujtimet buzëqeshjen si qelq ma thejn
S'kam zgjidhje pa fol për ty
N'leter duhna me u shfry

Ref.
Jetoj n'dhimbje e jetoj n'heshtje
Dashni edhe shumë urrejtje
Për ty ahh për tyyyyyy

Dhash gjithqka plus asaj dhe vetën
Shpirtlig me tradhti ma ktheve
Ik s'ja vlen me fol për ty
Kot se n'gjak më ke hy
Ahh më ke hy
--
Sot kitarja e unë qajm hallin bashkë
Me afshin e shpirtit unë të kam dashtë
Kujtimet s'muj me i fshi
Edhe pse m'kan mbet veç hi

Le t'qan kitarja sot bashkë me mu
Se n'humner e dashnis ti m'ke gjujt
E nese don me mpa si jam
Adresë për ty ma nuk kam

Ref.
Jetoj n'dhimbje e jetoj n'heshtje
Dashni edhe shumë urrejtje
Për ty ahhh për tyyyyyy

Dhash gjithqka plus asaj dhe vetën
Shpirtlig me tradhti ma ktheve
Ik s'ja vlen me fol për ty
Kot se n'gjak më ke hy
Ahh më ke hy


Ky tekst u dërgua nga Song Lyrics
Më Shumë Këngë Nga Riki Sllamniku:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet