Më mbaj mend (për 1 muaj)

Riki - Dal Ngadal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Dal nga dal po tretem un nen heshtje dal nga dal denisem un per ty pak nga pak pajtohem un me jeten pak nga pak msohem me shty smuj me dasht un ni tjeter smuj me genjy veten e shpirti it te un ri dot kujtoj sat kem jeten ni dit ket dashni do e mar me vete e do te vi atje tek ti ai moment qe naj shktaroj jeten ah kjo jet isht krejt pa drejtsi Koha nuk na vet e mer gjithshka me vete ama koha ska lind dashni per ty smuj me dasht un ni tjeter smuj me genjy veten e shpirti it tek un rri dot kujtoj sat kem jeten ni dit ket dashni do e mar me vete e do te vi atje tek ti

Ky tekst u dërgua nga Dina GmbPublikimi: 05/10/2020


Më Shumë Këngë Nga Riki Sllamniku:


Komente 0


Riki - Dal Ngadal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dal Ngadal".
3. Video është e këngës "Dal Ngadal", por nuk këndohet nga Riki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.