Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rimi G - Ti Je Provokuse (Feat. Maksi & Egi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

yehaa hey ladys tow you henza brite now kiz a one a prezent to you RIMI G EKI.

hej ju tash ngoni knej Rimi-G and EKI hey yehaa Kuksi Ferizaj
hej ju tash ngoni knej Rimi-G and Eki

e kalli atmosferen ku shkoj une gjdo bord qikat edhe djemt jan top me ni vot kalle mos e nal bashk me mu bo muzike boos se un jam i pari tu q... ne ket asii ejj ti met kuqe me bust e kuqe drridhe pak ma shum se Rimi G te hin

kalle mos e nal se te do edhe publika un ta jap ni pjes qe si ti nuk ka shum qika.

Aha drridh pak ma fort e kallxoje veten drridhe pa u nal e tani kallxoje te verteten se qysh je ka ndjehesh kur je afer meje per met prek veq ni her nuk besoj qe duket let


Ky tekst u dërgua nga .......Rimi G
Featuring: Egi & Maksi
Publikimi: 06/05/2010


Rimi G - Ti Je Provokuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Provokuse".
3. Video është e këngës "Ti Je Provokuse", por nuk këndohet nga Rimi G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0