Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  3915
 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Rina Balaj është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe hip-hop. Këngëtarja Rina Balaj ishte pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më datë 13 Dhjetor 2017, Rina publikon videoklipin “Janari”, në bashkëpunim me Endri. Muzika e këngës u punua nga Zzap & Chriss, teksti u shkrua nga Fuego. Videoklipi u prodhua nga “FILMNATION”, për flokët u përkujdes Bessi, për make up Dafina. Më datë 14 Mars 2018, Rina publikon videoklipin "Per Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

X Factor Albania

E dashura e

Sin Boy

Ish-Anëtare e labelit

On Records

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Komente

9094 🔥

Balerina (2021)

★★★★★

Mm (2020)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Rina Balaj, Rina

Komente 9094