A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rina Feat. Sin Boy

Gigi ➡ Gigi

 Greqisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: C.ç


Gigi

[Sin Boy]
Θέλει μαζί μου να πετάξει
Μέσα σε ένα ακριβό αμάξι
Της δίνω την κάρτα να την τινάξει
Καμιά πουτάνα δεν μπορεί να με αλλάξει

Φοράω καταψύκτη μες στο λαιμό
Πίνω το τσιγάρο μου κι ηρεμώ
Της πουτάνας ο αριθμός μέσα στο κινητό
Αν θες να τα πούμε
Πάρε στο manager και θα δούμε
Τα αλάνια της Ελλάδας όλα μ' ακούνε
Αν παίζει θέμα με είκοσι άτομα εκεί θα κατεβούμε-θα κατεβούμε

(Ref.) [Sin Boy]
Τώρα είμαι gigi, baby, φωνάζουν τ' όνομά μου σαν του Bieber
Τώρα είμαι gigi, baby, στο κρεβάτι μου κοιμούνται στρίπερς

[Rina]
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly

[Sin Boy]
Με βγάζουν story-story-story
Κι η γιαγιά σου μ' αναγνωρίζει
Πετάμε πάλι σε άλλη πόλη
Από το ραπ βγάζω όσα η Βίσση
Αναπάντητη κλήση
Ήσυχο να μ' αφήσει
Τόσες μηνύσεις έχω στο σπίτι
Βάζω δικηγόρο να μιλήσει
Η μπίζνα μου μέσα στο trap house
Κάθε βραδυ σ' άλλο penthouse
Τόσα ξενύχτια για να πετύχω
Απ' τα πεντάστερα χάνω το checkout

Θέλει μαζί μου να πετάξει
Μέσα σε ένα ακριβό αμάξι
Της δίνω την κάρτα να την τινάξει
Καμιά πουτάνα δεν μπορεί να με αλλάξει

Φοράω καταψύκτη μες στο λαιμό
Πίνω το τσιγάρο μου κι ηρεμώ
Της πουτάνας ο αριθμός μέσα στο κινητό
Αν θες να τα πούμε
Πάρε στο manager και θα δούμε
Τα αλάνια της Ελλάδας όλα μ' ακούνε
Αν παίζει θέμα με είκοσι άτομα εκεί θα κατεβούμε-θα κατεβούμε

(Ref.) [Sin Boy]
Τώρα είμαι gigi, baby, φωνάζουν τ' όνομά μου σαν του Bieber
Τώρα είμαι gigi, baby, στο κρεβάτι μου κοιμούνται στρίπερς

[Rina]
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly

[Rina]
Connection edhe n'Greqi, ke ni
I got a lot of G's që për lekë krejt t'i bin
Kado që po shkelim-shkelim
Albanian worldwide, na e bina trendin
Punojna edhe n't'zezën se nuk na ha
Ma mirë se na vetëm po na njohin këta
Njeke njeke lekin, veç lekin
E këta krejt po folin po nuk i njehin, nah...

E di që ke pasë qef me konë e para, ama unë jam
Sytë i kam Chinese, ama unë e Kinës s'jam
Sa here po del n'club, kallxomë kallxomë kon p'e ngon
Thirrëm mami, zemër you're my son
Tash Rina ka ndryshu, ka bo pare, ka bo famë
Po rrejnë kur po thojnë që s'po mngojnë e po m'shajnë
T'njejtën kohë po kajnë
Dhipat që kanë ngajtë për X6 po ma hajnë
Tash koha jeme ka ardhë, koha jeme ka ardhë
Po vij kejt për m'i marrë, po vij kejt për m'i marrë

(Ref.) [Sin Boy]
Τώρα είμαι gigi, baby, φωνάζουν τ' όνομά μου σαν του Bieber
Τώρα είμαι gigi, baby, στο κρεβάτι μου κοιμούνται στρίπερς

[Rina]
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly
I told you I'm a gigi, baby
I know you wanna give it to me badly


Gigi

Ai don që unë të fluturoj
Në një makinë të shtrenjtë
I jap asaj kartën për ta shkundur
Askush nuk mund të më ndryshojë

Mbaj një ngrirës në qafë
Pini cigare dhe qetësohuni
Numri në telefonin celular

Nëse doni ta thoni
Merrni te menaxherët dhe ne do të shohim
Breshëri i gurëve të Greqisë janë të gjitha të mërzitshme
Nëse është tema e 20 personave, ne do të zbresim atje

Tani unë jam GIGI BABE thirrni emrin tim si Bieber
Tani unë jam GIGI BABE në shtratin tim gjumi strippers

[Refreni:Rina]
Un i thashë jam nje gigi i vogel
E di qe ju doni te ma jepni mu ate keq
Un te thashë jam 1 gigi i vogel
E di qe ju doni te ma jepni mu ate keq

[Rina]
Lidhje edhe n’Greqi, ke ni
Kam shum G’s qe per lek krejt ti bin
Kado qe po shkelim-shkelim
Albanian Worldwide na e bina trendin
Punojna edhe n’tzezen se nuk na ha
Ma mire se na veten po ja njohin kta
Njeke njeke lekin, vec lekin
E kta krejt po folin po nuk i njehin naah
E di qe ke pas qef me kon e para ama jom
Syt i kom chinese ama une e Kines s’jom
Sa here po del n’club kallxom kallxom kon pe ngon
Thirrem mami zemer ti je djali jem
Tash Rina ka ndryshu ka bo pare ka bo fam
Po rrejn kur po thojn qe spo mngojn e pom shajn
T’njejten kohe po kajn
Dhipat qe ka ngajt per X6 po ma hajn
Tash koha jeme ka ardh, koha jeme ka ardh
Po vi krejt per mi marr, po vi krejt per mi marr

[Sin boy]
Tani unë jam GIGI BABY telefononi emrin tim si Bieber
Tani unë jam GIGI BABE në shtratin tim gjumi strippers
[Refreni Rina ]
Une i thash jam 1 gigi i vogel
E di qe ju doni te ma jepni ate keq
Un i thash jam 1 gigi i vogel
E di qe ju doni te ma jepni ate keq

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019