A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Rina - Jumanji  (Feat. Blake)


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  34

Fans' Comments

1 🔥🔥

28/06/2019

2019-06-28T18:35:55

Video Production:

Filmnation

Production:

Zzap And Chriss


[BLAKE:]
Entro nel locale come en la casa de papel
reggaeton poom poom come Denver
La musica che tuona come blaster
Faccio esperimenti boom boom come Dexter

Reggaeton hey hey
Reggaeton hey hey hey hey
Reggaeton hey hey
Reggaeton hey hey hey hey

Un po robbie e metà parrish
Sotto il palco la giungla
trema come Jumanji
Come un serpente a sonagli
Muove a tempo la sua coda
perché sa che si baila asi

Reggaeton hey hey
Reggaeton hey hey hey hey
Reggaeton hey hey
Reggaeton hey hey hey hey

Blake lo trovi nel privè
Reggi Uv occhiali da sole
Spendo tutto il mio cachet
mentre boom lei me lo muove
Come Elettra dice pem pem pem pem
Sciabolata al moët bang bang bang bang

Lo muove lento
Lo muove lento, lento, lento, lento...
Lo muove lento, lento, lento, lento...
Lo muove lento, lento, lento, lento...

[RINA:]
I don't wanna hook up
I’ll let you to go down on me
Just so you can look up
I'm a boss bi**h
Who the f**k you tryna look at
We will be so late
Whole flags at the hood up
We'll be getting so late
The battles keep crawlin'
We’d be doing our own thing
And we'll do this like OUHEY

Reggaeton hey hey
Reggaeton hey hey hey hey
Reggaeton hey hey
Reggaeton hey hey hey hey

[BLAKE:]
Blake lo trovi nel privè
Reggaeton hey hey
Spendo tutto il mio cachet
Reggaeton hey hey
Come Elettra dice pem
Reggaeton hey hey
Sciabolata al moët bang
Reggaeton hey hey

Perche le manca la Weed
Sai che ci manca la Weed
Perche le manca la Weed
Forse ci manca la Weed

2x
Reggaeton hey hey
Reggaeton hey hey hey hey
Reggaeton hey hey
Reggaeton hey hey hey hey


Lyrics submited by ON RECORDSe-Cards (3)

U krijua nga EriVini 2019-07-02 10:57:24
Lo muove lento
lento, lento, lento
Lo muove lento
lento, lento, lento
U krijua nga Erjona 2019-07-02 10:54:49
I'm a boss, bi**h
Who the f**k
you tryna look at?
U krijua nga EriVini 2019-06-30 01:03:52
I don't wanna hook up
I want you to go down on me
Just so you can look up

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019