Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina - S'ka Kontrat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ti gabove ne fillim
Me mbushe plot hidherim
Sa shume lendove shpirtin tim
Ti nuk me tregove se
Nje tjeter nga une she
Qka ben me mua ben me te
Dashuria nuk ndahet per gjys
Me mire kthehu aty ku ke nis

Ref:
Zemer s ka kontrat
As dashuri me kusht
Une nuk jam per bast
Ndonse m ke zene gusht(4x)

Ti ,ti djal je shume qapken
Sa femna i ke zene
U tregon shokve me pasion
Ti me mua sonte je
Te tjetra mendjen ke
E kto jane vetem mekate
Dashuria nuk ndahet per gjys
Me mire kthehu aty ku ke nis

Ref:
Zemer s ka kontrat
As dashuri me kusht
Une nuk jam per bast
Ndonse m ke zene gusht(4x)

....

Dashuria nuk ndahet per gjys
Me mire kthehu aty ku ke nis

Ref:
Zemer s ka kontrat
As dashuri me kusht
Une nuk jam per bast
Ndonse m ke zene gusht(4x)

Zemer s ka kontrat


Ky tekst u dërgua nga Dorina

Rina - S'ka Kontrat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Kontrat".
3. Video është e këngës "S'ka Kontrat", por nuk këndohet nga Rina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rina Fermini:


Komente 0