Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rina Fermini - Ndize Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7Ty te lejova te tallesh
Ty te lejova te maresh
Ty ti lejova krejt
E tash largohesh , as nuk me flet .
Ty te lejova t'me duash
Ket tradhti do ta paguash
se un sjam qysh ke mendu
kur te pendohesh ke me kuptu!

Reff: (2x)
Ndize ndize zemren time
Zhduku bashk me gjith kujtime
Asgje e jotja sdu me mbet
Ti e prishe dashurin e sinqert

Ty te lejova te tallesh
Ty te lejova te maresh
Ty ti lejova krejt
E tash largohesh , as nuk me flet .
Ty te lejova t'me duash
Ket tradhti do ta paguash
se un sjam qysh ke mendu
kur te pendohesh ke me kuptu!

Reff: (4x)
Ndize ndize zemren time
Zhduku bashk me gjith kujtime
Asgje e jotja sdu me mbet
Ti e prishe dashurin e sinqert .


Ky tekst u dërgua nga  saramkRina Fermini
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/02/2011


Rina Fermini - Ndize Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndize Zemren".
3. Video është e këngës "Ndize Zemren", por nuk këndohet nga Rina Fermini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rina Fermini:


Komente 0