Rinesa Hamzaj
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 18 Mars 2005
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Rinesa Hamzaj është shkrimtare e vogël. Jeton ne Gjinoc dhe shkollen e vijon ne SHFMU "MIGJENI" dhe eshte nje nxense shembullore eshte ne klasen e 7

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera